Informatikus (Bicske)

A hirdetés már lejárt!

A MAGYARMET Finomöntöde Kft. a több mint 35 éves öntészeti múltjával és high-tech 3D prototípusgyártási technológiájával garantálja munkavállalóinak és vevőinek a szakértelmet és a prémium minőséget.

A MAGYARMET már 1981 óta az ország egyik élenjáró acélöntödéje a nagy komplexitású és különleges ötvözetű alkatrészek tervezésében és gyártásában, amelyeket akár megmunkálva, beépítésre készen szállít ügyfeleinek. Viaszkiolvasztásos precíziós öntési know-how-ja azonban egyedülállóvá is teszi a hazai öntödék között. A magas hozzáadott értékű szériagyártása és az intelligens 3D nyomtatási technológiája által a szakma pedig a világ vezető precöntödéi között tartja számon a céget. Fő vevői bázisa Európában van, de Malajziától az Egyesült Államokig a világ minden tájára szállít öntvényeket.

Családi vállalatként kitűzött célja, hogy a több mint 200 embert átfogó cégstruktúrában családok generációi találják meg számításaikat stabil munkahelyükként vagy a tanulók akár szakmai gyakorlataik biztos bázisaként.

Gondoskodjon Ön is arról, hogy munkájával hozzájárulhasson vevőink és munkavállalóink elégedettségéhez, tegyük együtt az ügyfeleket a magyar(MET) minőség rajongóivá! Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársakat keresünk. Bicskei kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni és ehhez azonnali hatállyal lehet, hogy épp Önre van szükségünk:

Informatikusként

Feladatok

  • Integrált vállalatirányítási rendszer informatikai támogatása, a bejelentett hibák kivizsgálása, és megoldása
  • A felhasználók képzése, segítése a problémák megoldásában, adatok elemzése, ellenőrzése, problémák rendezése, jogosultságok beállítása
  • Adatbázisok, szerverek, munkaállomások üzemeltetése
  • Web alapú megoldások tesztelése, hibajavítása, fejlesztésben és karbantartásban való részvétel
  • Az informatikai eszközök karbantartása, dokumentációk vezetése

Elvárások

  • legalább középfokú informatikai végzettség
  • Web alapú megoldások fejlesztésében és karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Windows és Linux kiszolgálói üzemeltetői ismeretek
  • Windows 10 és MS Office felhasználók támogatása
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvű szakmai anyagok értése
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • Hálózati technológiák ismerete ( switch, tűzfal, dhcp, router, stb.)
  • MySQL, MS SQL, Oracle adatbázis szerver ismerete
  • PHP, script nyelvek ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély (vezetési gyakorlattal)

Amit kínálunk

100 %-ban magyar kézben lévő családi vállalatként biztos munkahelyet, Cafeteria támogatást, bejárási/albérleti támogatást, igényes munkakörnyezetet. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a precíziós öntés különleges világátismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes javadalmazást kínálunk.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

Bízunk benne, hogy találkozunk!

MAGYARMET Finomöntöde Kft.
2060 Bicske, Kanizsai u. 12.
+36 22 566 321

www.magyarmet.com

Bicske