Informatikus/Rendszergazda munkatársat keresünk (Nyírtelek)

A hirdetés már lejárt!

Informatikus/Rendszergazda munkatársat keresünk

Feladatok

  • Rendszergazdai feladatok ellátása Windows operációs környezetben
  • Felhasználói jogosultságok kezelése
  • Termelésben felmerülő IT igények támogatása, és teljesítése
  • MSSQL adatbázisok felügyelete
  • Informatikai beszerzések megszervezése
  • Felmerülő hardver és szoftver problémák elhárítása
  • Vezetők igénye szerinti riportok, lekérdezések elkészítése
  • Rendszerek, biztonsági mentések ellenőrzése, készítése
  • Kommunikációs eszközök működésének biztosítása
  • Szerverek, kliensek, hálózati eszközök működésének támogatása
  • Excel Makró készítése (Visual Basic) feladatok automatizálásához

Elvárások

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Windows 10 és MS Office felhasználók támogatása
  • IT területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés, nagyfokú önállóság, problémamegoldó készség
  • Rendszerszemlélet
  • Programozásban szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Gyakorlatias angol nyelvtudás
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • SQL imeretek

Amit kínálunk

  • Fiatalos, dinamikus környezetben, biztos hosszútávú munkahely
  • Változatos feladatok
  • Cafateria juttatás
  • Bejárási támogatás

Leírás

35 éves múltra visszatekintő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami meghatározó szerepet tölt be a fémmegmunkálásban Magyarország keleti régiói között, csapatának egyik meghatározó tagját keresi az alábbi munkakörben: INFORMATIKUS/RENDSZERGAZDA. Fényképes önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye

Nyírtelek

Nyírtelek