Infrastructure Engineer (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Infrastructure Engineer

A te céged:

Proxy gateway-alapú technológiák vezető fejlesztője, fő profiljuk a hálózatbiztonság - hatékony megoldásokat kínálnak a határvédelem, az API biztonság, a gépek közötti kommunikáció biztonsága és a rosszindulatú programok felismerése területén. Ezen felül a cég a One Identity legnagyobb disztribútora és megoldás-szállító partnere a közép-kelet-európai régióban.

Feladataid (főként Linux környezetben):

  • Ügyfelek, partnerek által bejelentett hibák kezelése, megoldása (akár ügyfél oldalon is)
  • Problémák analízise, megoldás szállítása
  • Szoros együttműködés a fejlesztéssel
  • Kapcsolattartás, igények felmérése, azok megvalósítása
  • Magas szintű rendelkezésre állás támogatása
  • Ügyfél és Belső infrastruktúrához tartozó környezetek frissítése, üzemeltetése

Elvárások:
  • MSC vagy BSC szintű szakirányú diploma vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete, napi szintű használata
  • Tapasztalat Linux\UNIX\ környezet kialakításában\üzemeltetésében\támogatásában
  • Mély hálózati ismeretek: TCP/IP, alkalmazás szintű protokollok, routing
  • Ügyfélorientált, pro-aktív személyiség

/Előny/

  • 2-3 év (vagy több) szakmai tapasztalat
  • Windows környezet ismerete (AD, Networking, Licencing)
  • Alapvető programozási\scriptelési (bash vagy python) ismeretek
  • Adatbázisok, virtualizációs környezetek ismerete (VMware)
  • Mentési, archiválási technológiák ismerete
  • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat
Amit cserébe kínálnak:

  • Betekintési lehetőség az IT számos további területére, mint a fejlesztés, dev-ops, rendszerintegráció
  • Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre
  • Folyamatos szakmai előrelépéshez szükséges erőforrások biztosítása
  • Projektekben való aktív részvétel (akár külföldön is)
  • Kellemes munkakörnyezet, modern iroda
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Fiatalos csapat

Jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívj minket a megadott számon.

Budapest