Infrastruktúra Rendszermérnök (Magyarország)

Infrastruktúra Rendszermérnök

Feladatok:

  • Adatközponti infrastruktúra rendszerek üzemeltetése, támogatása, tervezése, kivitelezése és dokumentálása;
  • IT projektekben történő aktív részvétel;
  • Döntés támogatás előkészítése az IT beszerzésekben;
  • Meglévő IT infrastruktúra fejlesztése;
  • Együttműködés a többi projekt mérnökkel és a projektben részt vevő többi csoporttal;
  • Új módszerek és technológiák bevezetése;

Ügyfelünk - az egyik hazai vezető IT szolgáltató cég - keres Infrastruktúra Rendszermérnök kollégákat különleges projektekre, különböző csapatokba.

Elvárások:

  • MS infrastruktúra projektek tervezésében és kivitelezésében legalább 3-5 éves tapasztalat;
  • Stabil IT Security és infrastruktúra háttér O365 és cloud (preferáltan Azure) téren;
  • Több éves projekttapasztalat, de üzemeltetői és network téren is dolgoztál már;
  • HyperV, VMware tapasztalat;
  • Active Directory ismerete;

 Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló projektek;
  • Fejlődési- és karrierlehetőség, új területek megismerése;
  • Szakmai képzések;
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok;
  • Támogató környezet;
  • Home office lehetőség;
  • Cafeteria;

Munkavégzés helye:

Magyarország