Ingatlan értékbecslő (Budapest)

28 éves Ingatlanszakértő cég, dinamikusan fejlődő csapatába

Ingatlan értékbecslő

pozícióba kollégát keres.

Jelentkezést akár pályakezdőtől, vagy kevés gyakorlati idővel rendelkezőktől is várunk, a munkakör betöltéséhez a betanítást minden esetben biztosítjuk.

Mik lesznek a feladataid

  • Lakó és nem lakó ingatlanoknál helyszíni szemle tartása,
  • Felmérési rajzok készítése, szakértői vélemények elkészítése
  • Szakvélemények elkészítési folyamatának menedzselése,
  • Kommunikáció partnerekkel, megrendelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Rátermettség
  • Szakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség
  • OKJ 53 vagy 54 Ingatlanvagyonérétekelő végzettség
  • Felhasználói szintű PC ismeret (Win7, Office, stb)
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, önállóság

Amit kínálunk

  • Családias légkör
  • Betanítás, ahol profi, türelmes kollégáink mindent megtanítanak Neked
  • Rugalmas munkaidő (4 vagy 8 órás munka)
  • Rugalmas munkavégzési hely (Irodánk a XVI. kerületben, Zugló határán található)
  • Piacképes jövedelem
  • Igényes, fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, kiemelkedő szakmai háttér
  • Céges gépjármű a helyszíni szemlékhez
  • Lehetőség van alkalmazotti és vállalkozói jogviszonyra is
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest, XVI. kerület (az Örs Vezér terétől kb. 10 percre.)

  • Ha úgy érzed, hogy te lennél a mi emberünk, a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldd el számunkra önéletrajzodat, bérigény megjelölésével.
Budapest