Ingatlan értékesítő (Budapest)

Budapesti ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlan értékesítő

Elvárások:

Igény és elkötelezettség a magas jövedelem elérésére, Elvárt iskolai végzettség, érettségi bizonyítvány, Önálló munkavégzés és időbeosztás hatékony alkalmazása, Vállalkozói gyakorlat és önállóság, Már meglevő vagy maximum a kezdést követő három hónapon belül kiváltott vállalkozói, Kötelező megjelenés a heti meetingen, és 1 nap irodai ügyelet ellátása. (Az első hónapban minden nap itt kell dolgozni, ezt követően heti min 2,5 nap irodai munkát kell vállalni, és hét elején meg kell jelenni az irodai meetingen)

Előnyt jelent:

Ha valakinek már van vállalkozói tapasztalata, szereti az értékesítést, vannak konkrét anyagi tervei, vágyai és ezeket képes megfogalmazni, a feladatokat és problémákat egyszerűsíteni tudja

Feladatok:

Az eladásra kínált ingatlanok felkutatása és az ingatlan értékesítő saját neve alatt a rendszeren keresztül történő értékesítése, a rendszerben szereplő ingatlanok iránt érdeklődő vevők kiszolgálása, a megbízásokhoz kapcsolódó informatikai feladatok elvégése, a hirdetések feltöltése, , Megbízóról:, Egyedi lehetőségekkel működő (ázsiai tulajdonosi háttérrel rendelkező) ingatlanértékesítő irodában dolgoznak., Egy évvel ezelőtt nyitották, kialakult a működési és üzemeltetési feltételrendszerük., Sikeresek, sok a munkájuk, szívesen várnak elszánt és ambiciózus munkatársakat.

Amit kínálunk:

Magas jövedelem, szeretjük, ha valaki havonta 1 milliót akar keresni, minden feltételt biztosítunk hozzá, felszerelt iroda, számítógépes munkavégzés, folyamatos szakmai háttérrel támogatjuk a munkát, szükség esetén egész napos kapcsolattartás, fél év alatt sikeres értékesítőt képzünk a munkatársainkból, a jövedelem az értékesített ingatlanokért kifizetett jutalékból származik

Budapest