Ingatlan értékesítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország piacvezető, ingatlan és hitelközvetítéssel foglalkozó ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlan értékesítő

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • Korábbi értékesítési tapasztalat,
  • Nyelvtudás

Feladatok:

  • Ügyfelek támogatása a teljes értékesítési folyamaton keresztül,
  • Ügyfelekkel való kapcsolat tartás,
  • Ingatlanok felmérése és bemutatása,

Megbízóról:

Több, mint 25 éve a magyar piacon tevékenykedő, magas szakmai színvonala és képzési rendszere révén az "Év ingatlanosa" és "Superbrands" díjakkal kitüntetett, Magyarország piacvezető, ingatlan és hitelközvetítéssel foglalkozó, országszerte 112 irodával, és közel 1100 értékesítővel rendelkező franchise hálózata.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő,
  • Munkavégzéssel arányos jövedelem, nincs felső határ,
  • Kiemelt vezetői, értékesítési és informatikai támogatás, folyamatos fejlődés, karrier,
  • Kiváló, segítőkész kollégák, baráti légkör,

Budapest