Ingatlan értékesítő (Budapest)

Újbuda szívében működő ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlan értékesítő

Elvárások:

  • Szia! :-) Örülök, hogy megtaláltad a hirdetésünket ebben az óriási zajban!, ,
  • Magasan képzett csapatunkkal Budapest prémium területein dolgozunk -
  • Budán és a belvárosban - és irodánkkal az indulás óta minden évben kiemelkedő eredményeket érünk el ingatlan- és hitelközvetítői területen is., ,
  • A folyamatos fejlődés és a kimagasló teljesítmény mögött naprakész szakmai tudásunk, a minőségi ügyfélkiszolgálás iránti elkötelezettségünk, a coaching szemléletű vezetés, védőhálóként működő mentori rendszerünk, valamint az a vízióm áll, hogy a valódi ingatlanközvetítés nem a "hülyék sportja". , ,
  • Ez egy kifejezetten sokrétű tudást igénylő, folyamatosan megújuló és összetett szakma, ami emellé magas stressztűrő képességet, rugalmasságot és kreativitást is kíván.
  • De a jó hír az, hogy ha az alap képességekkel, a valós szándékkal és az emberi dolgokkal rendben vagy, a tudást mi át tudjuk adni neked és így biztosíthatsz magadnak egy válságálló, kiemelkedő jövedelmet és hosszútávú jövőképet garantáló hivatást, csapatunk új INGATLANÉRTÉKESÍTŐ partnereként., ,
  • Ha vonz a minőségi és nagyértékű ingatlanok világa, legyél TE a csapatunk új sztárja!, ,
  • Most éppen:, Váltani készülsz, mert ezt hozta az élet,
  • Tapasztalt értékesítő vagy és kihívást keresel, mert valami új, mozgalmas dologra vágysz,
  • Nincs már kedved a vendéglátásban, vagy "multikatonaként" robotolni,
  • Gyermekeid mellett rugalmasabb, de jól fizető lehetőségre vadászol,
  • Pályakezdőként olyan helyet keresel, ahol kreatív lehetsz és szorgalommal elérheted a céljaidat?, ,
  • Jelentkezz és beszélgessünk a jövődről!
  • Dolgozz velünk, magadért!, ,

Miért pont mi?,

  • Mert innovatív és etikus cégként, több, mint 25 éves vezetői és értékesítési tapasztalattal rendelkezve, mindenünk megvan ahhoz, hogy megtanítsunk a szakma finomságaira, biztos hátteret nyújtsunk neked és sikeressé tegyünk, ,

Jó, ha tudod:,

  • Az ingatlanközvetítést sokan elkezdik, de csak néhányan lesznek igazán sikeresek benne.
  • A varázslat a szorgalom, a kitartás és a személyes motiváció.
  • Ha azon kevesek közé tartozol, akik rendelkeznek mind a hárommal, akkor már jó úton járunk, mert mi a saját képességeidre és tempódra szabva tanítunk meg mindenre

Feladatok:

  • Első körben az ingatlanközvetítői szakma elsajátítása, betanuló idő alatt is bónuszokkal,
  • Ezt követően eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések kötése mentori támogatással,
  • Miután nagyon nagy a meglévő ügyfélkörünk, így az ő kiszolgálásukban is segítesz,
  • Online hirdetési és közösségi média felületeket fogsz kezelni,
  • Ingatlan bemutatásokat szervezel és bonyolítasz le,
  • Vételi ajánlatokat és ügyletzárásokat fogsz menedzselni,
  • Közreműködsz az adás-vételi szerződések előkészítésében,
  • Az értékesítési folyamatokat pedig a megfelelő rendszerben adminisztrálod

Amit kínálunk:

  • Bizonyítottan válságálló, magas színvonalú életminőséget biztosító szakmát,
  • Kiemelkedő jövedelmet és erkölcsi elismerést, ha ügyes vagy gyors karrier lehetőséget,
  • Első perctől kezdve potenciális ügyfélkörhöz való hozzáférést,
  • Rugalmasan alakítható és tervezhető munkaidőt, önálló munkavégzést,
  • Új, modern, exkluzív irodai környezetet, infrastruktúrát és munkaeszközöket,
  • 1 millió forint értékű betanítási csomagot és mentori támogatást,
  • Magas szintű és díjmentesen elérhető szakmai képzési rendszert, piacvezető cég hátterével,
  • Értékesítési területen szerezhető gyakorlati tudást és kapcsolati kört,
  • Passzív jövedelemszerzési lehetőséget ajánlási rendszerünkön keresztül,
  • Coaching szemléletű vezetést, több, mint 25 éves értékesítési tapasztalatot és tudást,
  • Pörgős, vidám, sikeres és jó humorú csapat támogatását,
  • Rendszeres minőségi csapatépítő programokat, versenyeket, extra bónuszokat,
  • Kata elszámolási lehetőséget,

Téged keresünk, amennyiben:

  • Ambiciózus, pozitív és nyitott személyiség vagy,
  • Proaktív a szemléleted, szeretsz tenni azért, hogy működjenek a dolgok,
  • Magabiztosan, jól kommunikálsz és szereted a nyüzsgést,
  • Megbízható vagy és jó a megjelenésed,
  • Rendelkezel legalább érettségivel,
  • Van már vállalkozásod, vagy nyitott vagy az elindítására a betanulási időszak után

Ezeken kívül előny, de nem feltétel:

  • Idegennyelv-tudás, felsőfokú végzettség, értékesítésben szerzett tapasztalat, ingatlanközvetítői OKJ végzettség, ,
  • Ha eljutottál idáig, már szinte biztos, hogy Te vagy a mi emberünk, hiszen a többség manapság már nem olvas és a feladatok felsorolásánál tovább kattintott volna... de Te kitartó vagy! Ezért jár egy pacsi!,
  • Itt az idő, hogy csatlakozz a többszörösen díjnyertes csapathoz!

Budapest