Ingatlan értékesítő (Budapest)

Ingatlan értékesítő

Feladatok

  • eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése
  • eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
  • vevő igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban

Elvárások

TÉGED KERESNEK, HA:

  • fiatalos, pörgős, agilis és céltudatos vagy
  • pozitív személyiség vagy és a kihívásokban a lehetőséget látod
  • akarsz és hajlandó is vagy tanulni
  • kommunikációs készségeid átlagon felüliek
  • szeretsz emberekkel foglalkozni, álmokat megvalósítani
  • szeretsz időben és térben rugalmasan dolgozni, de nem riadsz vissza a kötelezettségektől sem
  • tudsz és akarsz csapatban, szorgalmasan dolgozni
  • szereted a sikert
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel

Előnyök

ELŐNYT JELENT, HA:

  • értékesítési tapasztalattal bírsz
  • beszélsz valamilyen idegen nyelvet

Amit kínálunk

  • 20 év tapasztalatát
  • piacvezető megoldásokat
  • színes ingatlan portfóliót területi korlátok nélkül
  • meglévő több ezres ügyfélkört az első perctől
  • sikerhez vezető képzési rendszert
  • kedvezményes ingatlanközvetítői szakmai képzést
  • tervezhető karriert
  • biztos szakmai fejlődést
  • átlagon felüli, teljesítményarányos juttatást
  • havonta akár többszöri fizetést
  • online adminisztrációs/informatikai rendszert
  • kultúrált munkavégzési helyet a város több pontján

Leírás

Lelkes, magabiztos, új dolgokra nyitott csapattagot keresünk XIX. kerület, Felső-Kispesti irodába.

Az ingatlan értékesítő az egyik legjobban fizetett szakma, ezt tudtad?
Könnyen és gyorsan elsajátítható, amit a profik hivatásként, szenvedéllyel végeznek.

Minden támogatást megadnak, emberileg és szakmailag, hogy felkészült profi szakemberré válj rövid időn belül!

Csatlakozz hozzájuk, amennyiben szereted a kihívást!

Munkavégzés helye

Budapest XIX. kerület

Budapest