Ingatlan szakértő (Budapest)

Magyarország vezető ingatlanközvetítő hálózata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlan szakértő

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Igényes megjelenés,
  • Megbízhatóság, pontosság,
  • Vállalkozói szemlélet,
  • Nagy teherbírás

Előnyt jelent:

  • Értékesítői tapasztalat,
  • Ingatlan tanácsadói tapasztalat,
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Feladataid új és használt lakások értékesítése,
  • Megbízások szerzése, portfólió építés,
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése,
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel,
  • Ügyfeleink számára személyre szabott szolgáltatás az Otthon Centrum által nyújtott komplex háttér és tudásbázis segítségével,

, Megbízóról:,

OTTHON CENTRUM franchise hálózat XIII. kerület Újlipótvárosi iroda, A mai ingatlanpiacon az ingatlan tanácsadók sikerei eléréséhez elengedhetetlenek a legjobb erőforrások és kapcsolatok. Mint Magyarország legmegbízhatóbb, a legtöbb irodával és munkatárssal rendelkező ingatlanközvetítő cége, az Otthon Centrum franchise hálózata a legjobb választás minden ezen piacon közreműködő részére. Irodánkban ahol a vállalkozó szellem és az egyéni gondolkodás sikerünk kulcsa, szívesen látunk mindenkit aki ennek szellemében képzeli el jövőjét.

Amit kínálunk:

  • Az első 3 hónap betanulási időszakában, megfelelő teljesítmény mellett FIX fizetés,
  • A XIII. kerület legnagyobb használt és új építésű ingatlan portfóliója,
  • Szakmai elismertség és hosszú távú karrier lehetőség,
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája,
  • Keretek közti, de rugalmas munkaidő, önállóság és függetlenség,
  • Folyamatos emelt szintű képzések és személyes fejlődést támogató szakmai háttér,
  • Változatos, izgalmas munka egy összetartó, támogató csapatban,
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem és további "bónusz" juttatások,
  • Minden eszközt megadunk Neked ahhoz, hogy sikeres Ingatlan szakértő legyél!,

, Megszűnt a munkahelyed, és nem tudod mihez kezdj most?, Van még munkád, de lecsökkent a munkaidőd és van szabad kapacitásod valami újat megtanulni?, Vagy eleged van abból, hogy alacsony fizetésért kell extrán teljesítened?, Esetleg azért nincs most munkahelyed, mert a HR-s kolléga szerint túl öreg, túl fiatal, alul-vagy túlképzett vagy?,

, Ha a kérdések bármelyikére a válasz igen, akkor próbáld ki magad nálunk és jelentkezz!,

Itt a jelenlegi körülmények közt is lehetőséged van a jó egzisztencia kiépítésére úgy, hogy közben teljes biztonságban érezheted magad és egészségedet.,

Várunk akár részmunkaidőben is!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest