Ingatlan tanácsadó (Budapest)

Budapesti ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlan tanácsadó

Elvárások:

  • Érettségi,
  • Min. 1-2 év ingatlan értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Főállású munkavégzés,
  • Folyamatosan azon jár az eszed, hogy lehet okosabban, gyorsabban, személyesebben a munkádat végezni,
  • Nyitott és fogékony vagy az új dolgok iránt,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat és nyitott vagy a technológiai újdonságok használatára,
  • Kiváló kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)

Előnyt jelent:

  • Minimum 1 idegen nyelv ismerete és használata

Feladatok:

  • Megbízási portfólió kiépítése,
  • Adminisztráció,
  • Ügyfélkezelés,
  • Kooperációkon való aktív részvétel,
  • Képzéseken való részvétel

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli jövedelem, Fix 100.000 Ft/hó + jutalék, teljesítmény után,
  • Képzési hozzájárulást adunk, hogy még profibb legyél,
  • Felszerelt okos, környezettudatos ingatlanirodát és a munkavégzéshez eszközöket (tablet, laptop) biztosítunk,
  • Magas szintű folyamatos központi szakmai támogatás,
  • Online és offline hirdetési felületek használata,
  • Rugalmas munkavégzés, ,

Hangoljuk újra az ingatlanpiacról kialakult képet!,

Azzal a nem titkolt szándékkal robbantunk be a piacra, hogy felforgassuk a hazai ingatlanszakmát.,

Be akarjuk bizonyítani, hogy ingatlanozni menő, de csak az lehet sikeres, aki ismeri a piacot és szakmailag is kifogástalan.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest