Ingatlan tanácsadó (Budapest)

Hazánk egyik piacvezető, egyetlen banki háttérrel rendelkező ingatlanközvetítő hálózata megbízásából Nádorliget lakóparki exkluzív irodájába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlan tanácsadó

Elvárások:

Az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozhatsz, Önállóan, rugalmasan oszthatod be az idődet, Változatos munkakörben folyamatosan új helyzetekkel fogsz találkozni, Az ingatlanértékesítés komplex tudást igényel, amelyre megtanítunk Téged, és folyamatos támogatást, fejlődést garantálunk számodra

Előnyt jelent:

Intenzív betanítás, mentorálás a kezdőtől a legmagasabb szintig, A legmodernebb értékesítési eszközökkel dolgozunk (pl. online megbízáskötés, AI Chatbots, virtuális séta, home staging), Megbízható ügyfél-adatbázis, Azonnal értékesíthető ingatlanok, Egymást támogató, jó fej csapat, csupa egyéniség mindenki, Exkluzív kialakítású és felszereltségű irodánk lakóparki környezetben, Finom kávé, közös ebéd, csapatépítés, Otthoni/lakhelyedhez közeli munkavégzés lehetősége (akár heti 2-3 nap is), Támogatott oktatások, tréningek, KEOR Ingatlanközvetítő szakképzés, Tapasztalt, szakmailag felkészült vezetők, , Fizetés megjelölés:, Havi 400.000 és 800.000 Forint között

Feladatok:

Az ügyfélkör igényeinek felmérése és azok kielégítése az eladás/vétel folyamata során, Biztosítani, hogy az ügyfél komplex szolgáltatásban részesüljön, Használt és új építésű piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése, Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése, Kreatív marketingkampányok, hirdetési portfólió frissítése, a beérkező ügyféligények kezelése, Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása, Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében és az ügyletzárásokban

Amit kínálunk:

Vannak céljaid, Akarsz az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozni és a befektetett munkáddal arányosan keresni, Szeretsz emberekkel foglalkozni, beszélgetni, Vállalkozói szemlélettel rendelkezel, Képes vagy gyorsan tanulni, fejlődni, Szeretsz csapatban dolgozni, Minimum érettségivel rendelkezel, , Előny:, Felsőfokú végzettség, Ingatlanközvetítői végzettség, Értékesítés tapasztalat, Vendéglátós tapasztalat, Nyelvtudás, , Állás, munka területe(i):, Értékesítés, Kereskedelem, Ingatlanértékesítő, Területi képviselő, Építőipar, ingatlan, Ingatlan- építőipari értékesítés, Szolgáltatás értékesítés

Budapest