Ingatlan tanácsadó (Tatabánya)

MAGYARORSZÁG VEZETŐ INGATLANKÖZVETÍTŐ HÁLÓZATA megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlan tanácsadó

Elvárások:

  • Érettségi,
  • Szorgalom,
  • Motiváltság,
  • Érettségi bizonyítvány,
  • Jogosítvány,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Kreativitás,
  • Kommunikációs készség,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Vendéglátó szakmai múlt,
  • Eladói, értékesítési kereskedelmi tapasztalat,
  • Jó megjelenés,
  • Vállalkozói szemlélet

Feladatok:

  • Eladói és vevői ügyfélkör kialakítása, kezelése,
  • Eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása,
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése,
  • Adásvételi szerződések teljes körű előkészítése,
  • Szakmai segítségnyújtás ingatlan adásvétellel kapcsolatban,

, Megbízóról:,

Cég 2000. évi alapítása óta nemcsak a Tatabánya környéki, de a magyarországi ingatlanpiac egyik piacvezetőjévé is vált., Nyugat-Európai ingatlanközvetítési módszerek alkalmazásával, jól képzett munkatársakkal, határozott kommunikációval és a környezet változó igényeire, tendenciáira való pontos reagálással méltán lett a szakma kiemelkedő hírnevű szereplője., A Magyar Ingatlanszövetség fennállásunk óta 8 alkalommal cégünknek ítélte oda., Az év ingatlanforgalmazója díját, melyet innovatív és professzionális piaci tevékenységünkkel, s az általunk értékesített ingatlanok számával érdemeltünk ki.

Amit kínálunk:

  • Igazi csapathoz tartozás,
  • Kimagasló jövedelem:, az ingatlanközvetítés ma már a 10 legjobban kereső szakma közé tartozik,
  • Szabad, kreatív munkavégzés,
  • Országos hálózat hatékonysága és lendülete, "no multi" szemlélet,
  • Ember közeli képzések,
  • Személyre szabott mentori támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Tatabánya, Komárom-Esztergom megye

Tatabánya