Ingatlanértékesítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország vezető ingatlanközvetítő hálózata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlanértékesítő

Elvárások:

Kiváló kommunikációs készség, Vállalkozói szemlélet, Önálló, illetve csapatban való munkavégzés, Felhasználói szintű informatikai ismeretek, Minimum érettségi bizonyítvány, Motivált személyiség

Előnyt jelent:

Szakirányú végzettség, Értékesítési területen szerzett tapasztalat, Nyelvismeret

Feladatok:

Meglévő ügyfelek és ingatlanok képviselete, Potenciális ügyfelek felkutatása, Tárgyalások lebonyolítása, Használt és új ingatlanok értékesítése, Marketing tevékenység, , Megbízóról:, Magyarország vezető ingatlanközvetítő hálózata, a Duna House cégcsoport, a hazai és a regionális ingatlanpiac meghatározó szereplője, több, mint 20 éves tapasztalattal., A szárnyaló ingatlanpiaci környezetben bővítjük már meglévő óbudai csapatunkat., , Nem szűnt meg a KATA, mint vállalkozói forma, nincs jövedelmi korlát, nincs két egyforma napod!, , Ha karrierre vágysz, nálunk megtalálod a számításodat! Mi is értékesítőként kezdtük!, , Ha érdekel egy átlagon felüli jövedelem és ezért hajlandó vagy akár önállóan, akár csapatban dolgozni, ha szempont, hogy kötetlen legyen a munkaidőd, rugalmas a munkavégzés helye, gyere el egy kötetlen beszélgetésre.

Amit kínálunk:

Kiemelkedő, európai szintű jövedelem rendszer, Gyakorlati alapú képzési és mentorálási rendszer, Személyre szabott szakmai támogatás, KATA vállalkozói forma lehetősége, Karrier lehetőség, Kötetlen munkaidő

Budapest