Ingatlanértékesítő (Zalaegerszeg)

A balatoni régió piacvezető ingatlanhálózata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlanértékesítő

Elvárások:

Saját magad szeretnéd beosztani a munkaidődet és azt, hogy mennyit dolgozol, Rendelkezel jogosítvánnyal, valamint saját (vagy kölcsön) autóval, amit használni tudsz a munkádhoz, Jól kommunikálsz és szívesen foglalkozol emberekkel, Biztos vagy benne, hogy Te fogod a legjobb szolgáltatást nyújtani az ingatlan eladóknak és vásárolni vágyóknak egyaránt, Vagy nagyon vágysz arra, hogy ilyen szintű értékesítővé válj, de nem tudod hogyan (nyugi mi megtanítjuk)

Előnyt jelent:

Nyelvtudás, Helyismeret, Értékesítési irányban szerzett tapasztalat, értékesítési beállítottság

Feladatok:

Ingatlanportfolió folyamatos bővítése, Ingatlanok megbízásba vétele és értékesítése, Kapcsolattartás és kommunikáció az ügyfelekkel, , Megbízóról:, Partnerünk a balatoni régió piacvezető ingatlanhálózata, mely 2022-ben már 11 irodával és 70 fő fölötti csapattal dolgozik., Vállalkozásuk több mint 50 ingatlanos portálon van jelen, valamint az Ingatlan.com kiemelt stratégiai partnerei., Többek között hirdet német, francia és orosz nyelvű oldalakon, Így nem csak magyar, hanem külföldi ügyfeleiknek is minőségi és szakértői szolgáltatás biztosítanak.

Amit kínálunk:

Kötetlen munkaidő, nem kell egész nap az irodában ülnöd - fő és másodállásban is tudunk együtt működni, Alapképzés és mentori támogatás, ami segíti a munkádat az első időszakban, 2-3 hónap alatt megkeresheted egy középvezető fizetését - kétfajta karrier rendszer, mindenki megtudja találni a számára ideális lehetőséget, Az Ingatlan csoport teljes támogatása és háttere áll mögötted

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg