Ingatlanforgalmazó / ingatlan tanácsadó (Budapest)

Több mint húsz éve működő, stabil háttérrel rendelkező társaság megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlanforgalmazó / ingatlan tanácsadó

Elvárások:

A kereskedelemben elengedhetetlen marketinges értékesítői hozzá állás, Önálló probléma megoldás,tanulási kedv,képzések elfogadása, Jó kommunikációs készség, pozitív ügyfélkezelési képesség

Feladatok:

Megbízási szerződések megkötése,lehetséges partnerek felkutatása teljes Budapest területén, Értékesítési folyamatok előkészítése,lebonyolítása, Marketing projektek vezetése, vételi ajánlatok kezelése, Önálló prezentációk, ajánlatok menedzselése,ingatlanok bemutatásának szervezése, Ügyfél kezelés

Amit kínálunk:

Magasan kiemelkedő jutalékos rendszer 60-70%, Rugalmas munkaidő, modern iroda és teljes back office háttér, Ingyenes betanítás, Folyamatos képzési lehetőségek, oktatások, Hirdetési marketing támogatás

Budapest