Ingatlankarbantartási technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Pozíció megnevezése: Ingatlankarbantartási technikus

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, ingatlankarbantartási technikus feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • karbantartási és kisebb átalakítási munkálatok műszaki előkészítése
  • anyag- és eszközszükséglet felmérése, igénylés összeállítása
  • helyszíni felmérések alapján árajánlatkérések elkészítése
  • munkát végző vállalkozók tevékenységének műszaki felügyelete
  • a végrehajtott kivitelezési munkálatok dokumentálása
  • számlák, bizonylatok, megfelelőségi nyilatkozatok ellenőrzése

Elvárások:

  • szakirányú technikusi végzettség (magasépítő, vagy mélyépítő)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, szervezőkészség
  • felelősségvállalás, felelősségtudat
  • magas szintű kommunikációs készségek

Nyelvismeret:

  • nyelvvizsga nem szükséges

Előnyt jelent:

  • építőipari kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • felelős műszaki vezetői jogosultság
  • gépjárművezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • kezdő bruttó bér 750.000 Ft, amely releváns szakmai tapasztalat megléte esetén emelkedhet
  • versenyképes juttatási csomag (cafeteria, ruházati illetmény stb.)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:

  • Építőipar
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Kulcsszavak: építőipar, üzemeltetés, karbantartás, technikus

Online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Ingatlankarbantartási technikus 2024 Jobline.hu” jeligét.

Budapest