Ingatlanközvetítő (Budapest)

Budapest

Ingatlanközvetítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlanközvetítő

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi),
  • Magabiztos, motivált hozzáállás,
  • Értékesítői attitűd,
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség

Feladatok:

  • Új építésű és használt lakóingatlanok értékesítése, kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, ingatlanok bemutatása;,
  • kapcsolódó adminisztráció elvégzése, szerződések előkészítése,

, Megbízóról:,

18 éve működő, 83 partnerirodával rendelkező, ingatlanok közvetítésével és ezzel kapcsolatos teljes körű szolgáltatás nyújtásával foglalkozó, kis fluktuációval működő ingatlaniroda.

Amit kínálunk:

  • Megbeszélés szerinti fizetési és foglalkoztatási konstrukció (fix+jutalék),
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer,
  • Modern irodai háttér és infrastruktúra,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Változatos munkavégzés

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest