Ingatlanreferens (Budapest)

Sorolhatnánk, hogy versenyképes jövedelem, cafetéria, előrelépési lehetőség,
nagyvállalati környezet, ingyen kávé, süti stb, DE:

Mi azt szeretnénk,hogy előbb Te mesélj magadról

Ha érdekel az ingatlan értékesítés világa, jelentkezz hozzánk, a Duna House Franchise
egyik legnagyobb partnerének Budapesti és Vidéki irodáiba,

Ingatlanreferens

pozícióba, találkozzunk egy kötetlen beszélgetés erejéig!

Feladatok

  • Új- és használt ingatlanok felvétele, értékesítése, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • Az Ingatlanok bemutatása, a háttérszolgáltatások ismertetése
  • Az ingatlan vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatások (hitel, biztosítás, energetikai tanúsítvány, értékbecslés) ismertetése
  • Szerződéskötések lebonyolítása
  • Hozzájárulni munkájával a cég eddigi töretlen sikereihez

Elvárások

  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • min. 1-2 év értékesítési tapasztalat
  • Az ingatlanok iránti érdeklődés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Megjelenésed bizalmat sugározzon, határozott, de ne erőszakos légy;
  • Tudj könnyen kapcsolatot teremteni emberekkel; legyen kiemelkedő kommunikációs készséged,
  • Szeress és tudj emberekkel kommunikálni, tudd irányítani a társalgást;
  • Légy megbízható, ügyfeleid számíthassanak rád;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Gyors tanulási készség

Munkavégzés helye

Budapest, I., II., III., IV., V., VI., VII., X., XI., XII., XIV., XV., XVI., XVII. kerület,
Gödöllő, Gárdony, Székesfehérvár, Siófok, Balatonboglár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat, „ingatlanreferens„ jeligével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest