Ingatlanreferens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlanreferens

Elvárások:

  • Döntéshozatali, irányító képesség,
  • Könnyen teremt kapcsolatot,
  • Nyitott, pozitív személyiség,
  • Gyors gondolkodás,
  • Aktív csapatjátékos,
  • Kellemes, megnyerő megjelenés,
  • Szeret emberekkel foglalkozni,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Sikerorientált,
  • Igénye van a fejlődésre,
  • Fontos számára, hogy munkájával értéket teremtsen,
  • Rendelkezik számítógép felhasználói ismeretekkel,
  • Rendelkezik min. érettségivel és jogosítvánnyal

Előnyt jelent:

  • Ingatlanértékesítői vagy hasonló területen (pl. biztosítás, pénzügy, területi képviselő, termék vagy szolgáltatásmenedzser) szerzett értékesítői tapasztalat

Feladatok:

  • A meglévő ingatlanportfólió értékesítése és annak folyamatos bővítése,
  • Ingatlanok felkutatása potenciális vásárlók számára,
  • Ingatlanok hirdetési portfóliójának összeállítása és menedzselése,
  • Ingatlanok bemutatása,

, Megbízóról:,

20 éve van jelen a pécsi ingatlanpiacon, 4 éve nyitották meg budapesti irodájukat, Cégfilozófiájuk az "Ingatlanértékesítés másként!", Tevékenységi körükbe tartozik ingatlanok értékesítése, vétele, beruházás és fejlesztés., Egyedi közvetítési jutalékrendszerrel dolgoznak, A megoldásra fókuszálnak és ezt várják munkatársaiktól is, , Olyan munkatársak jelentkezését várják, akik:, Jelenleg is ingatlanoznak, de túlnőttek a közvetítésen és több van bennük, mint értékesítő, Dolgoztak már ingatlanosként, de nem találtak benne kihívást és szívesen visszatérnének profi ingatlanfejlesztőként, Ugyan még nem dolgoztak az ingatlanpiacon, de izgalmasnak és érdekesnek tartják ezt a munkát, aktívak, maximalisták,

Amit kínálunk:

  • Az ingatlanértékesítés ma Magyarországon az egyik legjobban fizetett szakma.,
  • Ne maradj ki belőle!
  • A járványhelyzetben ugrásszerűen megnőtt az igény a profi, korrekt ingatlanreferensek munkájára.,
  • Ezen igények kielégítése érdekében keressük új munkatársaikat.,
  • , Amivel támogatjuk új munkatársaink munkáját:,
    • 20 évnyi ingatlanpiaci tapasztalat és tudás, melyet az új munkatársaikkal megosztanak,
    • Egyedi értékesítési stratégia "Ingatlanértékesítés másként!",
  • Valóban a piaci átlagon felüli kereseti lehetőség, jutalék + részesedés!,
  • Folyamatos, ingyenes tréningek, képzések belső tudástárral,
  • Vezető támogatás,
  • A képzésnek és a mentorálásnak köszönhetően gyors kezdés,
  • Szakmai előrelépési lehetőség,
  • Fiatalos, céljaink megvalósítása iránt elkötelezett csapat,
  • Összetartó, pozitív, a munkahelynél többet jelentő közösség,
  • Marketing háttér,
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest