Ingatlantanácsadó / ingatlanértékesítő (Marcali)

Balatonfenyves és környéke / Somogy megye, Marcali és környéke / Somogy megye

Balaton északi és déli part
Keszthely és környéke
Hévíz és környéke
Tapolca és környéke
Marcali és környéke
Zalakaros és környéke
Zalaszentgrót és környéke
Balatonfenyves és környéke

MAGYARORSZÁG VEZETŐ INGATLANKÖZVETÍTŐ HÁLÓZATA megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Ingatlantanácsadó / ingatlanértékesítő

Elvárások:

  • Az állás betöltéséhez tapasztalat, képesítés nem szükséges.,
  • 2020-ban az Otthon Centrum, a szakma elsajátításához szükséges képzéseket és szakmai felkészülést biztosítja.

Előnyt jelent:

  • Külföldi munkatapasztalat, vendéglátó és pedagógus háttér.
  • Mi fiatalokat és idősebbeket is egyaránt szívesen látunk.,
  • Előnyt jelent a jelentkezésnél az ingatlanok iránti átlagosnál magasabb érdeklődés és a szakmai fejlődésre való nyitottság.

Feladatok:

  • Ingatlanközvetítés a 21.században tulajdonképpen emberekkel(az ügyfeleinkkel) való kapcsolattartást, figyelmet jelent.
  • Eladókkal vevőkkel találkozunk munkánk során, emellett adminisztrációs tevékenységünk van az ingatlanok kezelésével.

Megbízóról:

  • Magyarország legmegbízhatóbb, folyamatosan fejlődő, országos ingatlanközvetítő hálózata,
  • 15 év tapasztalatának köszönhetően mára az piac vezető szereplőjévé vált az ingatlan- és hitelközvetítés terén., ,
  • Jelen hirdetés a Nyugat-Balatoni Otthon Centrum irodák kibővült tevékenysége miatt indokolt, mely terület országos hálózaton belül is kiemelkedő eredményeket produkál.,

Amit kínálunk:

  • Igazi, élő csapathoz tartozás,
  • Kimagasló jövedelem:, az ingatlanközvetítés ma már a 10 legjobban kereső szakma közé tartozik,
  • Szabad, kreatív munkavégzés,
  • Országos hálózat hatékonysága és lendülete, "no multi" szemlélet,
  • Ember közeli képzések,
  • Személyre szabott mentori támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely, ,
  • Terület:, Balatonfenyves és környéke / Somogy megye, Marcali és környéke / Somogy megye

Marcali