Ingatlantanácsadó munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Tanulj náluk új szakmát! Megtanítanak mindenre, mentori programjuk, és professzionális központi képzéseikkel.

Ha szeretnél Magyarország 10 legjobban fizetett szakmák egyikében velük dolgozni, szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor te vagy az ő emberük.

Ha vannak álmaid, céljaid, és ezért kitartóan lelkiismeretesen dolgozol, akkor Náluk megvalósíthatod Önmagad! Jelentkezz még ma!

„Hideghívók” jelentkezését is várják!

Ingatlantanácsadó munkatársat keresünk

Feladatok

  • Új és használt lakások értékesítési folyamatában történő aktív részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel
  • Vevői igények felmérése, ingatlan bemutatók szervezése
  • Adásvételi szerződések előkészítése
  • Adminisztráció
  • Ingatlanok behozatala eladás céljából

Elvárások

  • Középiskolai végzettség, érettségi
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Igényes megjelenés
  • Vállakozói szemlélet!

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv/nyelvek ismerete
  • Gyakorlat első telefonos kapcsolatfelvételben

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapú bónuszok, megbízási szerződések utáni bónuszok
  • Gyakorlott kollégáknak folyamatos teljesítés esetén kiemelkedő bónusz
  • Sikeresen működő franchise hálózat által biztosított előnyök
  • Nincs területi korlátozás, bárhol dolgozhatsz
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Folyamatos képzések
  • Karrierprogram, előre lépési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Modern technikai háttér
  • Csapatépítő tréningek

Munkavégzés helye

Budapest, IV. Kerület

Budapest