Ingatlanvagyon értékelő (Budapest)

Egy stabil háttérrel rendelkező, 1990 óta a hazai ingatlanpiac szakértőjeként működő és folyamatosan fejlődő vállalat, az URBS Ingatlan Kft. tapasztalt, sikeres csapatába keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Ingatlanvagyon értékelő

Feladatok

Jelentések készítése:

  • banki és egyéni megrendelésekhez
  • lakóingatlanokhoz
  • műszaki szakértői/készültségifok jelentésekhez
  • helyszíni szemlék megtartása után szakértői/műszaki szakértői jelentések

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • minimum OKJ 53 ingatlanvagyon értékelő és közvetítő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány (a legjobb, ha van saját gépkocsid is)

Mivel már több évtizede dolgozunk ezen a területen és elismertek vagyunk a szakmában, fontos számunkra a jó kapcsolat megtartása és ápolása a meglévő banki partnereinkkel és ügyfeleinkkel.

Örülnénk, ha neked is ez lenne a szemléleted, és dinamikus, határozott jó kommunikációs készségekkel rendelkező személyként csatlakoznál a csapatunkhoz!

Amit kínálunk

  • egy olyan munkahelyet, ahol akár teljes munkaidőben, akár mellékállásként is dolgozhatsz, de ha esetleg vállalkozó vagy, nekünk az sem jelent problémát
  • nem kell nap, mint nap az irodában lenned, hiszen napközben helyszíni szemlén vagy, de szeretjük, ha havonta legalább egy napodat bent töltöd velünk az irodában
  • a jelenlegi pandémiás helyzetre való tekintettel természetesen a home office-t tartjuk előnyben
  • fizetésed természetesen teljesítményarányos, minden egyes szakértés után kapsz bizonyos százalékot

Amennyiben fent említettek jellemzők Rád és ajánlatunk szimpatikus számodra, NYERŐ VAGY, gyere és JELENTKEZZ hozzánk!

Küldd el számunkra fényképes szakmai önéletrajzod rövid motivációs leveleddel mellékelve a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, hogy mihamarabb felvehessük veled a kapcsolatot!

Budapest