Innovációs szakértő (Budapest)

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. egy olyan szervezet, amely felelős a magyar villamosenergia-rendszer megbízható, hatékony és biztonságos irányításáért és a nagyfeszültségű infrastruktúra-hálózat üzemeltetéséért. Egy folyamatosan fejlődő iparágban szerezhetsz most értékes tapasztalatot, hiszen változó energetikai és piaci körülmények között Mi a jövő kihívásaira keressük a választ!

Pályázati/Innovációs szakértő

munkatársat keresünk

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Jelentős mértékű megújuló csatlakozás miatti innovatív hálózatfejlesztési feladatokban, új megoldások azonosításában való részvétel
  • Gyorsan változó környezethez alkalmazkodó hálózatfejlesztési, módszertani, felügyeleti megoldások felkutatása, azonosítása
  • Pályázatok figyelésében, előkészítésében való részvétel
  • Nemzetközi munkacsoportokban aktív részvétel
  • A beruházások megvalósulása során az innovációs szempontok ellenőrzése
  • Részvétel innovatív megoldások koncepciójának kidolgozásában, valamint az azokkal kapcsolatos döntéselőkészítésben

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Felsőfokú, műszaki végzettséggel rendelkezel
  • K+F vagy innovációs pályázatok kapcsán szereztél már tapasztalatot
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismereted van
  • Proaktív gondolkodásmód mellett, innovációra való nyitottság és kreativitás jellemez
  • Önálló problémamegoldó és erősen eredményorientált vagy,
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • Van tapasztalatod az iparágban
  • Átviteli- és/vagy elosztó engedélyesi gyakorlattal rendelkezel,
  • Műszaki szakmai angol nyelvtudással bírsz

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős álláslehetőség határozatlan időre
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, bónusz, magán eü. ellátó, sportolási lehetőségek stb.)
  • Rugalmas munkarendben történő foglalkoztatás mellett nagy arányú home office lehetőség
  • Részese lehetsz újabb és újabb innovációknak az energetika területén, amivel még tovább építheted a karriered és fejlesztheted önmagad
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is
  • Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home Office

Várjuk jelentkezését  fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest