Inspekciós mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Inspekciós mérnök

Feladatok

  • AOI, SPI, AXI programok elkészítése próbagyártásra;
  • Fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival, különös tekintettel a false hibákra;
  • Gépvalidációk elvégzése, dokumentálása;
  • A területéhez tartozó KPI-ok (FPY, false hiba arány, folyamathoz köthető állásidő, SMT folyamatidő) folyamatos monitorozása, jelentés készítése, kiértékelése és fejlesztése;
  • A felelősségi körébe tartozó gépek, folyamat- és gépképességének, felszerelségének biztosítása: SPI, AOI, AXI, offline inspekciós gépek;
  • A felelősségi körébe tartozó gépek eszközeinek biztosítása és megfelelő állapot fenntartása;
  • A felelősségi körébe tartozó futó termelés és NPI támogatása;
  • Biztosítsa, hogy az új termék bevezetések során, a területére eső feladatok végrehajtásra kerülnek, a cég folyamatainak és elvárásainak megfelelő minőségben;
  • Folyamatos fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival;
  • Géptesztek elvégzése és dokumentálása.

Elvárások

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • 3 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Inspekciós folyamatok alapos ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó prezentációs képesség
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • Jó elemző és hibafeltáró képesség
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Előnyök

  • SMT folyamatok ismerete előny
  • Programozási ismeretek előny

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya