Integration Architect (Budapest)

A BEKO Engineering Kft. az osztrák BEKO Holding leányvállalata, mely Magyarország egyik vezető mérnöki és informatikai szolgáltatója.

Olyan hosszútávon gondolkodó munkahely vagyunk, amely 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos szakterületén.
Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Integration Architect

Milyen feladatok várnak rád?

  • EgyüttműködésSolution és Enterprise Architectekkel, üzleti elemzőkkel, szervezőkkel az üzleti- és projektigények megvalósítása céljából
  • Megoldás koncepciók és alternatív megoldások kidolgozása, egyeztetése, döntés-előkészítő anyagok készítése
  • Új IT megoldások architektúrájának tervezése
  • A kialakítandó megoldással szemben támasztott nem funkcionális követelmények és egyéb, a tervezés során figyelembe veendő szempontok összegyűjtése
  • A részletes architektúra tervezés során az új vagy módosítandó alkalmazások, szoftver komponensek és felhasználható technológiák meghatározása
  • Technológia kockázatok beazonosítása és azok kezelési módjainak kidolgozása
  • A megvalósítási fázisban részletes rendszertervezés, fejlesztés, integráció és a tesztelés folyamatos támogatása, illetve a megfelelő dokumentációk elvégzése

Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai vagy közgazdász informatikai területen)
  • 5-10 év releváns tapasztalat informatikai területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írás, olvasás és szóbeli kommunikáció terén
  • Rendszerszemlélet
  • Széles körű korszerű informatikai technológiai tudás
  • Rendszerszervezői és fejlesztői gyakorlat
  • Architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok és eszközök ismerete (pl. RUP, TOGAF)
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség

Előnyök

  • Széles körű rendszerintegrációs ismeret és/vagy security megoldásokkal szerzett tapasztalat
  • Stratégiaalkotásban szerzett tapasztalat
  • Bankoknál szerzett releváns tapasztalat
  • GIRO, VIBER, SWIFT, SEPA rendszerismeret

Miért a BEKO?

  • Változatos és iparág-specifikus projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetősége a projekt függvényében
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és gyakorlattól függően (13. havi jutalom, béren kívüli juttatás, projektprémium, utazás/szállás támogatás)
  • 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helye

Budapest

Felkeltettük az érdeklődésed? Jelentkezz még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzoddal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest