Internal auditor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Internal auditor

Feladatok

A jogszabályoknak, belső szabályzatoknak való megfelelés, valamint a hatékonyság vizsgálata, amely keretében:

Éves belső ellenőrzési terv összeállításában való részvétel

A területet érintő szabályzatok elkészítésében és évenkénti felülvizsgálatában való proaktív részvétel

Ellenőrzések önálló ellátása, irányítása és végrehajtása, vizsgálatra való felkészüléssel, ellenőrzési program összeállításával, az ellenőrzés lefolytatásával

A belső ellenőri munkához kapcsolódó beszámolók elkészítése

Jelentés készítése az összegyűjtött információk elemzése, értékelése alapján, a megállapítások összefoglalása, javaslattétel a feltárt hibák kijavítására és a hiányosságok megszüntetésére

Javaslatok nyomon követése

Követelmények

Felsőfokú gazdasági végzettség

Ellenőrzési területen (belső ellenőrzés, audit/könyvvizsgálat) szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat

Magas szintű MS Office ismeretek (kiemelten Excel)

Amit kínálunk

Hosszú távú munkalehetőséget, a Munka törvénykönyve szerinti teljes munkaidős foglalkoztatásban

Változatos, szakmai fejlődési lehetőséget kínáló munkakörnyezetet

Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat

Kiváló csapatot és kellemes munkahelyi környezetet, családias légkört

Kiszámítható munkaidőt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest