International Product Manager (Budapest)

International Product Manager

Leírás

Feladatok

  • Marketingtervek készítése és végrehajtása zenei projektekhez
  • Közösségi média, digitális streaming platformok és rádió adatok elemzése, visszajelzési jelentések készítése
  • A helyi közösségi média kezelőinek irányítása
  • Több ütemterv figyelése, az összes érintett fél munkájának koordinálása és költségvetések kezelése
  • Promo tevékenységek előkészítése (események, influencer kampányok)
  • Napi kapcsolattartás a marketing csapattal
  • Zenék rádióba való bejuttatása és sajtóközlemények küldése a médiának

Elvárások

  • Angol nyelvtudás, mind beszédben, mind írásban
  • Stratégiai gondolkodás és erős problémamegoldó képességek
  • Képesség a projektek priorizálására
  • Kreativitás, figyelemmel a részletekre

Amit kínálunk

  • Egy befogadó, együttműködő és globális közösség, ahol lehetőséged van a kreativitásod kihasználására
  • Egy modern, felszerelt irodai környezet
  • Támogatjuk a szakmai növekedésed és az előre lépésedet
  • Versenyképes bérezés
  • Betekintés a nemzetközi piaci trendekbe

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest