Intézményvezető/telephelyvezető (Budapest)

A Katolikus Szeretetszolgálat XXIII. János Otthon (1029 Budapest, Máriaremetei út 187.) egyházi fenntartású szociális intézmény, ahol idősek otthona ellátási formában a székhelyen és telephelyeken 297 főnek nyújtanak tartós bentlakást és 10 fő részére idősek napközbeni ellátását – kiemelten demenciával élő személyek nappali ellátását. Az intézmény keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a főváros II. és XI. kerületeiben, valamint Solymáron, gyönyörű természeti környezetben, kiváló szakemberekkel.

A katolikus intézmény a Názáret Ház telephelyére (1029 Budapest, Szent József utca 5.) telephelyvezetőt keres teljes munkaidőben, elsősorban az időskorúak nappali ellátásának vezetésére.

Betölthetőség időpontja: 2022.03.01.

Intézményvezető/telephelyvezető

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok

  • az intézmény Názáret Ház telephelyén működő demenciával élő idősek nappali ellátásának szakmai koordinálása,
  • csoportvezetői feladat ellátása az intézmény székhelyén és Názáret Ház telephelyén alkalmazott terápiás és szociális munkatársak, valamint a nappali ellátás gondozója tekintetében,
  • az intézményvezető szakmai munkájának segítése,
  • a nappali ellátásban részt vevő ellátottak gondozási és mentálhigiénés ellátásának irányítása, ellenőrzése,
  • előgondozás végzése az idősek otthonába felvételt kérők körében,
  • kapcsolattartás a hozzátartozókkal, segítő szakemberekkel.

Pályázati feltétel:

  • az 1/2000. SzCsM (I.7.) 3. sz. mellékletének megfelelő végzettség,
  • szakmai tapasztalat az idősellátás területén,
  • szociális szférában/egészségügyben szerzett tapasztalat,
  • a fenntartó és a munkáltató keresztény értékrendjének elfogadása,
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre,
  • pontos, körültekintő munkavégzés,
  • vezetői készség, képesség, vezetői kvalitások megléte,
  • terhelhetőség, együttműködési készség,
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • ápolt, szolid megjelenés,
  • büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

  • hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
  • kihívást jelentő változatos munka,
  • szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása,
  • emberséges munkakörnyezet,
  • cafeteria.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • képesítés igazolása.

Munkáltatói jogkör gyakorlója: intézményvezető.

Betöltendő munkakör: telephelyvezető

A jogviszony időtartama: határozatlan, 3 hónapos próbaidő kikötésével

Jelentkezési mód: a pályázatot kérjük elküldeni a betölteni kívánt pozíció pontos megjelölésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest