Ipari értékesítő (autóipari terület) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk már több, mint 30 éve a hazai laboratóriumi- és tudományos műszerek piacának jelentős szállítója. A forgalmazott márkáik mind a világ élvonalát, mind kimagasló minőséget és szakmai tudást képviselnek. Legfőbb vevői közé tartoznak autóipari cégek,  hazai egyetemek, akadémiai kutatóintézetek, gyógyszergyárak.

Ipari értékesítő (autóipari terület)

Feladatok

  • Elektronmikroszkóp (főleg autóipari) felhasználói területen a potenciális értékesítési lehetőségek feltérképzése
  • Új partneri kör kialakítása, számukra a termékek ajánlása
  • Forgalmazott termékek országos partneri értékesítése
  • Ügyfélkommunikáció
  • Szakmai tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
  • Árajánlatok, szerződések összeállítása, figyelemmel kísérése
  • Értékesítéi célok teljesítése
  • Vállalatirányítási és értékesítési rendszerek folyamatos naprakészen vezetése
  • Konferenciákon, kiállításokon való részvétel

Követelmények

  • Min. középfokú végzettség
  • Autóipari gyártói vagy beszállítói labor ismeret
  • Min. középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, CRM)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Kiváló értékesítési, kapcsolatteremtő, prezentációs készség
  • Elhivatottság
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki, természettudományos területen)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Vállalati gépkocsi magánhasználatra is
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Stabil, dinamikusan növekvő vállalati háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest