Ipari és ker. hűtőgép-, klíma- és hőszivattyú szerelő, szervízes (Budapest)

Ipari és ker. hűtőgép-, klíma- és hőszivattyú szerelő, szervízes

Feladatok:

  • Oldalfali-, légcsatornázható és kazettás split klímaberendezések telepítése, javítása, karbantartása
  • VRF rendszerek, hőszivattyúk telepítése, karbantartása, javítása
  • Folyadékhűtők, légkezelők telepítése, karbantartása, javítása
  • Fan-coil berendezések karbantartása, javítása
  • Hűtőtechnikai berendezések javítása, hibafeltárása
  • Szivárgásvizsgálatok elvégzése, dokumentálása

Elvárások:

  • Szakiskola / szakmunkás képző végzettség
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magasfokú megbízhatóság
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Magabiztos tudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • 5 év szakmai tapasztalat
  • F-Gáz vizsga
  • Automatikában, villanyszerelésben való jártasság
  • Angol nyelvtudás (szóban)

Amit kínálunk:

  • Munkaruha és a munkavégzéshez szükséges szerszámok és anyagok biztosítása
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Korrekt elszámolás, pontos kifizetés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Céges autó
  • Céges mobiltelefon
  • Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák:

  • Ingyen kávé, ásványvíz

Munkavégzés helye, Munka típusa:

  • Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely – Budapest és környéke
  • Munka típusa: Teljes munkaidő Alkalmazotti jogviszony

  • Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát várjuk, bérigény megjelöléssel
Budapest