Ipari festő (Zalaegerszeg)

Munkatársat keresünk ipari festő munkakörbe, azonnali kezdéssel

Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol a munkádat megbecsüléssel és kiemelt bérezéssel jutalmazzák? Akkor csatlakozz a New Konstruktív Kft. csapatába! Most több munkakörben is keressük új kollégáinkat! Jelentkezz hozzánk, mennyiben Te is részese szeretnél lenni egy több évtizede sikeresen működő vállalkozásnak!

A zalaegerszegi székhelyű New Konstruktív Kft. munkatársat keres ipari festő munkakörbe, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • festési előkészítő munkák elvégzése
  • nagyméretű acélfelületek (konténerek, tartályok, lakatosszerkezetek) festése

Elvárások:

  • szakipari végzettség
  • önállóság, precizitás;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-3 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat;

Juttatások:

  • bejelentett munkaviszony
  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés:

  • Zalaegerszegi telephelyen
  • főállású vagy részmunkaidős

Zalaegerszeg