Iparosítási Projektvezető (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Iparosítási Projektvezető

Feladatok

  • Új gyártósor koncepciók és folyamatok tervezése és koordinálása a háttér- és tesztelési folyamatok terén.
  • Gyártósorok iparosítási állapotának áttekintése és fenntartása.
  • Pénzügyi költségvetés és időbeosztás szoros betartása.
  • Felszerelésmaturitás, folyamat- és termelési teljesítmény KPI-k rendszeres monitorozása és jelentése.
  • Projektek önálló megvalósítása vagy azok koordinálása a termék bevezetése során, a fenntartható folyamatoptimalizálás érdekében.
  • Statisztikai  és strukturált problémamegoldási módszerek hatékony alkalmazása.

Követelmények

  • Mérnöki diploma
  • Legalább 2-3 év projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Folyékony üzleti angol írásban és szóban
  • Nemzetközi utazásokra való hajlandóság (kb. 25%)
  • Proaktív, rugalmas, nyitott, eltökélt személyiség

Előny:

  • autóipari tapasztalat
  • sorozatgyártott termékek iparosításában szerzett tapasztalat
  • szakértelem az elektronikai gyártás területén

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria ( br 48.000.-/hó)
  • Bejárási támogatás ( tömegközlekedéssel 100% / autóval 24 Ft/km)
  • Képzések, fejlődési lehetőség
  • Éves bónusz
  • Rugalmas munkaidő
  • Happy Friday: minden hónapban egy pénteki napon különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskednek a kollégáknak
  • Gyümölcsnap, korlátlan kávé és tea fogyasztás
  • Szolgáltatási kedvezményrendszer
  • Családbarát munkahely: Táboroztatási támogatás, Iskolakezdési támogatás, Családi nap
  • Vállalati felelősségvállalás: Elektromos töltőállomások, Zöld Hét kihívás
  • Sportolási lehetőségek: Sport camp; Egészség hét, Bringa Klub
  • Moziestek

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen