Irányítási rendszer specialista (Fejér vármegye) (Fejér vármegye)

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Irányítási rendszer specialista munkatársat keres.

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Irányítási rendszer specialista munkatársat keres Fejér megyei munkavégzésre.

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával.

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk Irányítási rendszer specialista munkatársat keres Fejér megyei munkavégzésre.

Feladatok:

  • MEBIR, KIR működtetése és folyamatos fejlesztése, kockázatszemlélet alapján
  • Belső és külső auditok megszervezése és a nem megfelelőségek nyomonkövetése, helyesbítő tevékenységek menedzselése
  • Kapcsolattartás társfolyamatokkal, munkavédelmi dolgozói érdekképviselettel, szakmai konzultációk lefolytatása, vásárlói megkeresések megválaszolása
  • EHS-eljárások, szabályzatok aktualizálása, kockázatértékelések felülvizsgálata az éves ütemterv alapján
  • EHS éves oktatási feladatainak projektszintű kezelése és szervezése, munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Új szakmai irányvonalak és gyakorlatok nyomon követése, kiértékelése, bevezetése a vállalati biztonsági kultúra fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi / főiskolai végzettség és ISO 45001, ISO 14001 irányítási rendszer belső auditori tanfolyam, min. 2-3 év tapasztalattal az irányítási rendszerek terén vagy Minőségbiztosítási szakmérnök végzettség (tapasztalattól eltekintve)
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, PowerPoint)
  • Önálló és kezdeményező munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés csomag (alapbér, cafeteria, utazási és/vagy lakhatási, illetve étkezési támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Határozatlan idejű szerződés, stabil vállalati háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Kiszámítható, fix iroda időben történő munkavégzés