Irányítástechnikai Tervező Mérnök (Debrecen)

Irányítástechnikai Tervező Mérnök

Csatlakozz a hazai irányítástechnikai, ipari automatizálási és informatikai ipar egyik legmeghatározóbb képviselőjéhez. Széleskörű, szinte egyedi szakmai tudással rendelkező csapatukba keresünk tapasztalt, tervezői jogosultsággal rendelkező Irányítástechnikai Tervező mérnököt.

  • Megrendelői igények felmérése
  • Irányítástechnikai kiviteli tervek készítése
  • Egyeztetés és kapcsolattartás a Megrendelőkkel, a társ szakági tervezőkkel
  • Komplex kivitelezési projektek szakmai támogatása
  • Megvalósulási dokumentációk összeállítása
  • Mérnöki diploma (gyengeáramú villamosmérnök vagy automatizálási mérnök, BSc/MSc)
  • Érvényes tervezői jogosultság V: építményvillamossági tervezés területén
  • ePlan, Autocad ismeretek
  • Legalább 3-5 éves ipari tervezői tapasztalat
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezetet és irodák
  • Folyamatos szakmai továbbképzések
  • Családias hangulat, kiemelkedően jó csapatszellem, céges rendezvények
  • Modern, korszerű eszközök
  • Komplex, változatos tervezési feladatok

Debrecen