irattári adminisztrátor (Budapest)

Irattári feladatokra keresünk munkatársat Budapesten

Budapesten működő cég

irattári adminisztrátor

munkakör betöltésére az alábbi feltételeknek megfelelő munkavállalót keres:

Pályakezdő, fiatal pályázók jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • proaktív szemlélet és szorgalmas hozzáállás
  • megoldásokat kereső személyiség
  • hosszabb távú túlórázásra való hajlandóság (az alapbéren felüli, megállapodáson alapuló díjazás mellett)
  • jó fizikai adottságok és állóképesség, kifogástalan egészségügyi állapot
  • betanítást követően önálló munkavégzésre való képesség
  • pontosság iránti igény
  • budapesti lakóhely

Előny:

  • vezetői engedély megléte és gépjármű vezetési gyakorlat
  • középfokúnál magasabb iskolai végzettség vagy további képesítés (pl. jogi asszisztens igazságügyi ügyintéző stb.)
  • irodai környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • új ismeretek elsajátítása iránti igény
  • motiválható személyiség
  • azonnali munkakezdés lehetősége

Feladatok:

  • iratok rendszerezése, kezelése, mappákba helyezése
  • szkennelés
  • nyomtatás
  • mappák felcímkézése
  • iratok mozgatása
  • iratok céges autóval történő szállítása (vezetői engedéllyel nem rendelkező jelentkező esetén sofőrrel)

Lehetőségek:

  • amennyiben a munkavállaló alkalmasnak bizonyul, akkor idővel előre lépési lehetőség
  • releváns, tehát a cég profiljába vágó továbbtanulás támogatása tanulmányi szerződés és tanulmányi szabadság mellett

Amit kínálunk:

  • válságálló munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • belvároshoz tartozó lokáció
  • irodaházi elhelyezés
  • modern munkahelyi eszközök
  • támogató és segítő munkatársak

Kérem a tisztelt leendő jelentkezőket, hogy pályázatukat abban az esetben nyújtsák csak be, ha nem riadnak vissza a korrekt, egyenes, az elvégzett munkára és annak minőségére fókuszáló vezetői hozzáállástól. Az olyan személyiségű jelentkezők, akik az elvégzett munka számonkérését kifejezett sértésnek veszik, kérem, szintén ne jelentkezzenek.

Bérezés megegyezés szerint, amely kiegészülhet a projektek elvégzése után járó összegekkel.

Bérigény megjelölése kötelező tartalmi eleme az önéletrajznak.

A bérigény megjelöléséhez iránymutatásként megjegyzendő, hogy javasolt a munkakör jellegének megfelelő és reális bérigényt feltüntetni. A túlzott, tehát komolytalan bérigényt tartalmazó pályázatok érdemi vizsgálat nélkül, azonnal elutasításra kerülnek.

Budapest