Irodai adminisztrátor (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

1992 óta a Medicus Partner Gyógyszer-, Könyv- és Műszerkereskedelmi Kft. családi tulajdonban működő vállalkozás. A Magyarországon tevékenykedő állatorvosok munkáját segítjük gyógyszerrel, műszerrel, fogyóeszközökkel, könyvekkel és szaktanácsadással.

Bővülő, fiatalos csapatunkba keresünk:

Irodai adminisztrátor

munkakörre.

FELADATKÖR:

  • A cég jogszerű működésének biztosítása és ellenőrzése
  • Gyógyszerbeszerzési- és forgalmazási szabályok nyomon követése, betartásának ellenőrzése
  • Termékek minőségügyi ellenőrzésében való részvétel, minőségi átvételben való részvétel, bevételezés
  • Árukiküldés előtti ellenőrzés
  • Minőségbiztosítási feladatok ellátásában való részvétel, előkészítés

MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ FŐBB ELVÁRÁSOK:

  • magabiztos számítógép kezelés (MS Office programok)
  • angol nyelv aktív használata szóban és írásban
  • német nyelvtudás előny
  • magasfokú precizitás, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztos fellépés
  • rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT (DE NEM KÖVETELMÉNY):

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • minőségbiztosítás vagy minőség irányítás – OKJ képesítés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Főállású munkaviszony (Pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Vendel Park, Biatorbágy

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát kérjük elküldeni „Irodai adminisztrátor” megjelöléssel.

Biatorbágy