Irodai asszisztens (Baranya megye)

19 éves múlttal, biztos háttérrel rendelkező pécsi székhelyű villamosipari cég

Irodai asszisztens

munkatársat keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Bejövő számlák iktatása, digitalizálása és adminisztrációja.
  • Szerződések, megrendelők és teljesítési igazolások előkészítése, rendszerezése.
  • Postai küldemények nyilvántartása és kezelése.
  • Bejövő hívások, központi e-mailek kezelése.
  • Munkaügyi feladatok ellátása (munkaügyi dokumentumok rendszerezése, munkaidő-nyilvántartások kezelése).
  • Iroda napi operatív működéséhez szükséges adminisztratív feladatok (adatok rögzítése, nyilvántartások vezetése, irattári archiválás, iratok szkennelése, lefűzése).
  • Közvetlen feletteseinek adminisztratív támogatása.

Szükséges tapasztalat

  • Minimum középfokú végzettség.
  • MS Office, főleg Excel és Word magabiztos, felhasználói szintű ismerete.
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precíz és felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, törzsgárda jutalom).
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén.
  • Azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye

7630 Pécs, Pécsváradi út 10.