Irodai Asszisztens (Budapest)

Budapesti irodába keresünk irodai asszisztenst

Feladatok:

  • Banki kivonatok letöltése, könyvelésnek tovább küldeni
  • Beérkező emailek megválaszolása
  • Beérkező telefonok kezelése
  • Cégvezető munkájának segítése
  • Postai feladatok elvégzése
  • Házi pénztár kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása (szerződések előkészítése, kintlévőségek nyilvántartása)
  • Dokumentumok szkennelése, rendszerezése
  • Irodaszer vásárlás
  • Vendégek fogadása, ellátásuk biztosítása
  • Adatrögzítés, iktatás
  • Vállalati és lakossági ügyfelek részére biztosítási ajánlat elkészítése
  • Ügyfelek kárigényeinek ügyintézésében részvétel
  • Meglévő ügyfelek szerződéseit éves szinten felülvizsgálata, szükség esetén módosítás
  • Ügyfeleinkkel közvetlen kapcsolattartás, emailben és telefonon
  • Biztosítási partnerekkel napi szintű kapcsolattartás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség és erős problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • precizitás, gyorsaság, határozottság, megbízhatóság, segítőkészség, proaktivitás
  • nyitottság új ismeretek befogadására,
  • biztosításközvetítői tapasztalat
  • 1-2 év ügyfélkezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Szabad hétvége
  • Feladat orientált munkavégzés

Budapest