irodai asszisztens (Budapest)

Jelentős ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó iroda precíz, megbízható asszisztens munkatársat keres.

Jelentős ügyfélkörrel rendelkező tanácsadó iroda precíz, megbízható irodai asszisztens munkatársat keres hosszú távra.

Főbb feladatok, munkák:

  • e-mailek nyomon követése, üzenetek, iratok elektronikus úton történő továbbítása a kijelölt kollégáknak;
  • különböző adatbázisokba dokumentumok feltöltése előre meghatározott ügycsoportokban;
  • kollégák munkájának adminisztratív segítése, szkennelés, fénymásolás, faxolás;
  • adminisztratív segítségnyújtás a munkatársaknak, ügyfeleknek számítógépes programcsomagok (szövegszerkesztő, táblázat- és adatbázis-kezelő) használatával;
  • 8-10 tagú csoportban való aktív közreműködés;
  • a szervezet alkalmazottainak közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok szerkesztése, sokszorosítása;
  • iratok rendezése, lefűzése;
  • határidők ellenőrzése, nyilvántartása a szervezet tevékenységéhez kapcsolódóan;
  • irodai találkozások egyeztetése, ütemezése; a kapcsolatok koordinálása;
  • korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése;
  • adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása;
  • kapcsolattartás munkatársakkal, ügyfelekkel, partnerekkel, külső szervezetekkel;
  • az irodában folyó kommunikációs kapcsolatok irányítása, szervezése, ellenőrzése;
  • egyéb, a szervezet munkájához szükséges asszisztensi feladatok.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség, pontos munkavégzésre való alkalmasság és szándék;
  • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság;
  • intenzív munkatempó;
  • lényeglátó, rendszerező szemlélet;
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • nyitottság és képesség a továbbfejlődési lehetőségekre.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
  • valódi csapatmunka, stabil szervezeti háttér,
  • munkát segítő modern és széles spektrumú infrastruktúra,
  • frekventált környezetben elhelyezkedő, jól megközelíthető iroda,
  • barátságos munkakörnyezet,
  • felelősségteljes munkakör, változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • lehetőség széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésére és egyéb munkavállalói kompetenciákban való fejlődésre;
  • előrelépési lehetőség.

Kérjük, hogy a jelentkezéséhez motivációs levelet, illetve fényképes önéletrajzot csatoljon, nettó bérigény megjelölése mellett.

Budapest