Irodavezető (Budapest)

Maximus Investment Kft.

Pénzügyi szolgáltatásokkal és ingatlanügyletekkel foglalkozó cégcsoport

Irodavezetőt

keres a VI. kerületben található exkluzív irodájába.

Feladatok

  • kapcsolattartás bérlőkkel, ügyfelekkel, hivatalos szervekkel;
  • riportok, kimutatások, jelentések, prezentációk készítése;
  • telefonok kezelése, üzenetek továbbítása;
  • ügyfelek, üzletfelek fogadása;
  • személyi asszisztensi feladatok ellátása a cégcsoport tulajdonosai részére;
  • bejövő és kimenő posta kezelése, regisztrálása
  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • számlák kezelése, kimenő utalások intézése, kapcsolattartás könyvelőkkel
  • az irodai munkatársak munkájának koordinálása;
  • házipénztár kezelése, nyilvántartása;
  • banki kivonatok iktatása;
  • havi / időszaki / év végi zárások, kimutatások előkészítése

Elvárások

  • 3-5 év kapcsolódó (pénzügyi, irodavezetői) területen szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó szervezőkészség
  • határozott, dinamikus, talpraesett személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, proaktív szemlélet

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • fejlődési lehetőség
  • családias hangulat, összetartó csapat
  • kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjen elküldeni fizetési igénye feltüntetésével.

Budapest