IT Alkalmazás üzemeltető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.

IT Alkalmazás üzemeltető

munkatársat keres.

Téged keresünk, ha a villamosenergia-iparban kamatoztatnád az IT tudásodat és szeretnél olyan komplex rendszerek üzemeltetésében részt venni, amiket Magyarországon csak a villamosenergia rendszerirányítónál találsz meg.

Légy nyitott ránk, nem fogod megbánni! Erősítsd a MAVIR IT csapatát. Hozd be az új ötleteidet és valósítsuk meg együtt! Éljük meg a sikereket közösen!

Folyamatos villamosenergia ellátást támogató, magas rendelkezésre állású (HA)  alkalmazások üzemeltetésében számítunk rád:

  • Rendszerek és adatbázisok funkcionális felügyelete (monitoring)
  • Üzemeltetői szintű hibaelhárítás
  • Alkalmazás specifikus IT tesztek elvégzése
  • Felhasználói tesztelés támogatás
  • Módosítások és frissítések telepítése
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi szervezetekkel, beszállítókkal

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Informatikai vagy villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • Nem jelent problémát az angol nyelvű dokumentációk megértése
  • Van tapasztalatod nagyvállalati rendszerek üzemeltetésében (esetleg fejlesztésében)
  • RDBMS (pl. Oracle Database) adatbázis kezelői ismerettel rendelkezel, megérted az SQL utasításokat
  • Ismersz scriptnyelveket (bash, ksh, python, perl)
  • Linux / Unix kiszolgálókörnyezeten futó alkalmazások üzemeltetésében jártas vagy
  • Van szoftvertesztelési tapasztalatod
  • Érdeklődsz az új, izgalmas feladatok iránt. Képes vagy meglátni a működésünkben az innovációs lehetőséget és mersz is szólni. Cserében nyitott fülekre találsz.
  • Szeretsz tanulni, fejlődni és problémákat megoldani.

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • Ismered az villamosenergia-ipar felépítését
  • Villamosenergia-ipari IT szabványokat ismered
  • Van programozói tapasztalatod
  • Vettél már részt kritikus rendszerek készenléti felügyeletében
  • Szereztél már tapasztalatot az alábbiak valamelyikével: Docker, Kubernetes, Apache Kafka, ELK stack, Jenkins, Ansible, WebLogic, jBoss, Java, Nagios, Zabbix.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér,
  • Rugalmas munkaidő és nagy arányú home office lehetőség,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, Medicover egészségbiztosítási csomag, áramdíj kedvezmény, céges telefon magán használatra is, stb.)
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését  fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest