IT Alkalmazástámogató (Üllő)

IT Alkalmazástámogató

Feladatok

  • Logisztikai és Informatikai rendszereinkhez alkalmazástámogató munkatársat keresünk üllői központunkba!
  • részvétel új logisztikai szoftver bevezetésében
  • logisztikai folyamataink megismerése
  • a folyamatokhoz használt szoftver megismerése, „no-coding” módszerrel beállítások elvégzése, igény szerinti folyamatok beállítása
  • a „no-coding” módszerrel nem megoldható feladatok esetében kapcsolatfelvétel a beszállítóval, feladat pontos meghatározásának átadása, ajánlat kérés, változások bevezetésének kezelése
  • a szoftverben elvégzett módosítások átadás előtti funkcionális tesztelése
  • szoros együttműködés a kapcsolódó (főként logisztikai) csoportokkal
  • érkező feladatok Ticket rendszerben történő kezelése

Elvárások

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • prioritások felismerése és helyes kezelése
  • angol nyelvtudás szóban és írásban, mely alkalmas technikai és folyamat jellegű megbeszéléseken való részvételhez
  • egyéni munkavégzésben és csapatban is képes a magas szintű munkavégzésre
  • szükség esetén, előre definiált időszakban, távoli rendelkezésre állás
  • projekt kezelés és projektben részvétel tapasztalat
  • SLA-k kezelése

Előnyök

  • SQL / EDI / API / ITIL ismeretek

Amit kínálunk

  • Szakmai önállóságot, további fejlődési és karrier lehetőséget biztosítunk
  • Heti három home office munkavégzésre is van lehetőség
  • Alapellátásban dolgozunk, vészhelyzet esetén is nyitva lehetünk - biztos marad a munkahelyed, még bizonytalan helyzetben is
  • Kulturált, fiatalos munkakörnyezet
  • Folyamatosan vigyázunk a családod és a te egészségedre
  • Nagy csapatunk tagjaként minden élethelyzetben számíthatsz ránk (babacsomag, szociális csomag, egészségügyi csomag stb.)
  • Munkavégzéshez laptopot, telefont és cégautót biztosítunk
  • Időnként bulizni és sportolni járunk

Egyéb információk

SQL / EDI / API / ITIL ismeretek

Munkavégzés helye

2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

Üllő