IT Asszisztens munkatársat keresünk (Dunakeszi)

IT Asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok

  • Informatikai eszközök adminisztrációja, kiosztása, nyilvántartása
  • Felhasználók támogatása, IT problémáinak megoldása
  • Mobil eszközök konfigurálása, testreszabása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben
  • MS Office, Windows ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság
  • Ügyfél-orientáltság, segítőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelmet
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat biztosítja az inspiráló környezetet
  • Kávé különlegességeinkkel mindig feldobjuk a napodat
  • Csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak

Leírás

Partnerünk cége immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív megoldásaival. Cégük jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is. Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő munkatársát Budapest határában fekvő irodájába az alábbi pozícióban: IT asszisztens munkatárs

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi