IT biztonsági architect munkatárs (Budapest)

a MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. Infrastruktúra fejlesztési és üzemeltetési osztályra (IFO) határozatlan időre munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IT biztonsági architect munkatárs

FELADATOK:

  • Nagyvállalati és ipari IT rendszerek biztonsági követelményeinek kidolgozása és nyomon követése a rendszerek teljes életciklusa során IT biztonsági architect szerepkörben;
  • IT biztonsági rendszerek fejlesztésének kezdeményezése, tervezése és a bevezetés koordinálása;
  • IT biztonsági folyamatok tervezésében aktív részvétel;
  • Jogszabályi követelményekből, sztenderdekből, törvényi előírásokból eredő IT biztonsági elvárások képviselete
  • Az IT biztonság képviselete fejlesztési, rekonstrukciós és egyéb célú projektekben
  • Különböző hardver és szoftver megoldások véleményezése IT biztonsági szempontból
  • A MAVIR képviselete nemzetközi IT biztonsági munkacsoportokban, aktív részvétel nemzetközi IT biztonsági projektekben

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Felsőfokú műszaki végzettséged vagy szakirányú végzettséged van
  • Legalább 4-6 éves IT biztonsági tapasztalattal rendelkezel nagy vállalati környezetben
  • Aktív az angol nyelvtudásod
  • Megbízható vagy és önállóan is tudod végezni a munkád,
  • Precíz vagy és elkötelezett a munkád iránt
  • Udvarias, ügyfélorientált szemlélettel rendelkezel és szeretsz tanulni, fejlődni
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmóddal, jó problémamegoldó és szervezőkészséggel rendelkezel
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készséged van
  • Rugalmas vagy és szeretsz csapatban dolgozni
  • Nyitott vagy az új védelmi megoldások, technológiák megismerésében és alkalmazásában

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Több éves tapasztalat IT biztonsági incidensek kezelésben
  • IT biztonsági tervezésben nagyvállalati szinten szerzett több éves tapasztalat
  • OT rendszerekkel kapcsolatos ismeretek
  • Felhő és/vagy konténerizált környezetek biztonsági megoldásainak ismerete
  • Releváns IT/OT biztonsági vizsgák, minősítések
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Esetenként kiküldetések vállalása (negyedévente néhány nap, Európán belül)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő, rugalmas munkarend
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség egy biztos lábakon álló, fejlődő iparágban
  • Nagy arányú Home office lehetőség
  • Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat részese lehetsz
  • Versenyképes alapbér
  • Önfejlesztési lehetőség a szakmai képzéseken túlmutatóan is
  • Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó utca 4.
  • Home office

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését  fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelem aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/adatvedelem).

H-1031 BUDAPEST, ANIKÓ U. 4. I    LEVELEZÉSI CÍM: H-1311 BUDAPEST, PF.: 52 I   TELEFON: (+36 1) 304 1000

FAX: (+36 1) 304 1719  I    CÉGJEGYZÉKSZÁM: 01-10-044470  ( FŐVÁROSI BÍRÓSÁG MINT CÉGBÍRÓSÁG )

Budapest