IT biztonsági rendszermérnök (Budapest)

IT biztonsági rendszermérnök

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Tanácsadás, tervezés, műszaki előkészítés komplex IT biztonsági és hálózatos projektekben.
  • Eladás előtti és eladást követő technikai terméktámogatás.
  • Telepítési, rendszerintegrációs munkák (távoli hozzáféréssel és/vagy helyszíni kiszállással) megtervezése és kivitelezése a kapcsolódó dokumentációval együtt.
  • Műszaki prezentációk, tréningek tartása viszonteladók és felhasználó rendszeradminisztrátorok számára, előadásanyagok fejlesztése, készítése.
  • Részvétel szolgáltatásfejlesztésben.
  • Hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmány, ami felsőfokú végzettséget eredményez, nem kizáró ok.
  • Angol nyelv megbízható, minimum középfokú ismerete (napi szintű angol nyelvhasználat szükséges a munkavégzés során, elsősorban írásban).
  • LAN-WAN hálózati és biztonsági technológiák minimum üzemeltetői szintű ismerete.
  • Linux/Unix/BSD operációs rendszer rendszergazdai szintű ismerete.

Előnyök:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Microsoft operációs rendszerek rendszergazdai szintű ismerete.
  • Minimum 3-5 év munkatapasztalat hasonló munkakörben.
  • Gyártói vizsgák (pl. Cisco, Juniper, Fortinet, HP Networking, IBM Qradar, stb.) megléte.
  • Jártasság valamely script nyelvben.
  • Projekt tapasztalatok.
  • Széleskörű személyes kapcsolatrendszer a fenti piaci szegmensek valamelyikében.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféligények megértése.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

Szakmai tapasztalattal arányos, versenyképes fizetés mellett folyamatos szakmai fejlődést, képzést. A saját szakterületünkön úgy tudunk a - piaci visszhangok szerint - legjobbak között lenni, hogy kiemelten nagy hangsúlyt fektetünk a kollégák képzésére. Minden műszaki kolléga legalább 2-3 különböző részterület elismert szakértőjévé válik nálunk; lehetővé tesszük a legmagasabb szintű gyártói vizsgák megszerzését, és a minősítések fenntartását. A RelNet Kft. legnagyobb értéke nem a raktárkészletben vagy a számítógépekben van - hanem a műszaki csapat fejében lévő 120+ éves projekt tapasztalatban. A vállalat stratégiai célja, hogy a legjobb szakembereket vonzza be műszaki területen, akiknek izgalmas, változatos projekteket tudunk folyamatosan biztosítani.

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása
  • A megbecsülés kölcsönös - a kollégáinkkal hosszú távon tervezünk és ők is velünk: mostani mérnök csapatunk átlagosan több mint 5 éve nálunk dolgozik!
  • Sikeres, elhivatott csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Tesztlabor és teszt eszközök
  • Otthoni munkavégzés lehetősége megegyezés szerint

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Egyéb információ:

A pozíció kizárólag alkalmazotti jogviszonyban tölthető be.

Munkavégzés helye:

1047 Budapest, Váci út 71.

Pályázatok elbírálásának menete:

A Pályázatok elbírálása a beérkezésük után folyamatos.

A pályázat beérkezéséről emailben visszajelzünk a jelentkezőknek.

Előre láthatóan három körös elbeszélgetés várható.

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét várjuk.

Budapest