IT - biztonsági rendszerüzemeltető (Budapest)

A partnerünk dinamikusan fejlődő IT vállalat, amely kifejezetten magas színvonalú informatikai megoldásokra és szolgáltatásokra specializálódott. A cég innovatív technológiákra építve nyújt átfogó IT szolgáltatásokat, kezdve az infrastruktúra üzemeltetésétől az IT biztonságig, valamint a legújabb felhő- és virtualizációs megoldásokig. A cég különösen elismert a magas szintű IT biztonsági megoldásaival, tűzfal- és végpontvédelmi rendszereivel, valamint a legmodernebb sérülékenység-vizsgálati eszközök bevezetésében.

IT - biztonsági rendszerüzemeltető

Feladatok

Információ biztonsági szolgáltatás az ügyfelek részére (L2-L3)

  • Teljeskörű belső IT és információ biztonsági szolgáltatás a vállalatunk részére
  • Az ügyfelek részére vállalt szerződés szerinti SLA-k betartása
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

Követelmények

Elvárások:

  • 3 év IT rendszerüzemeltetési tapasztalat, ebből legalább 1-2 év az IT biztonság területén
  • Stabil hálózati tudás, beleértve az L2-L7 protokollok ismeretét
  • ITIL ismeretek vagy releváns üzemeltetői szemlélet
  • Legalább 1 év tűzfal üzemeltetési gyakorlat az elmúlt 3 évben

Gyakorlati tapasztalat (legalább egy területen):

  • Windows, Linux, hálózati eszközök, tűzfalak biztonsági megerősítése (hardening)

Üzemeltetési vagy bevezetési tapasztalat (legalább egy eszköz esetében):

  • Végpontvédelmi rendszerek (antivírus, titkosítás, host IPS, device control)
  • Webes és/vagy e-mailes tartalomszűrő eszközök
  • Sérülékenység vizsgáló eszközök

Amit kínálunk

  • Munkaeszközök, mobiltelefon
  • Heti kiscsoportos angol nyelvtanfolyam lehetősége
  • Szakmai képzések támogatása
  • Évvégi jutalom a cég és a munkavállaló éves teljesítményétől függően
  • Stabil vállalati háttér, családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel
  • Modern, könnyen megközelíthető iroda
  • Egészségtámogatási program, házon belüli sportolási és gyógymasszázs lehetőség

Budapest