IT biztonsági üzemeltető (Budapest)

Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 20 éves szakmai tapasztalattal, illetve 240 munkatárssal. Országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhetnek meg referenciaként.

IT biztonsági üzemeltető

Feladatok

  • Alapozó oktatással indítunk, amely segít a vállalati működés és a szoftvereink megismerésében.
  • A betanulási folyamatban mentoraink támogatnak majd mind általános, mind pedig szakmai kérdésekben.
  • A pozíció fókusza: az általunk üzemletetett rendszerek biztonsága, a biztonsági rendszerek üzemeltetése.
  • Logelemző, sérülékenységelemző, monitorozó, és más IT biztonsági rendszerek üzemeltetésén, konfigurálásán és fejlesztésén túl Te foglalkozhatsz az új infrastruktúra elemek rendszereinkbe történő bevonásával.
  • Meglévő IT biztonsági rendszereink fejlesztése, valamint
    új IT biztonsági rendszerek tesztelése, előkészítése és bevezetése is a feladatod részét képezi.
  • Munkád során az üzemeltetési rendszerek hardeningje, hardening dokumentációk készítése, ezek megvalósításának ellenőrzése is fontos szerepet játszik.
  • Szoftverfejlesztési és IT üzemeltetési projektekben az IT biztonsági szempontok figyelembevételének biztosításával
    támogatod a gördülékeny és szabályos végrehajtást.
  • Az audit környezet támogatása, a Megbízónk rendszereit érintő pentesztek lebonyolítása során számítunk Rád.

Követelmények

  • A feladatok jelentős részébenkorábbi IT biztonsági rendszerek, folyamatok tervezésével, bevezetésével, üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalatodra alapozhatunk (pl. határvédelem,
    jogosultság kezelés, hardening, logelemzés, SIEM, sérülékenység elemzés).
  • Alkalmazás fejlesztési és/vagy IT üzemeltetés információbiztonsági szempontjaival kapcsolatos tapasztalatod is kamatoztatni tudod ebben a munkakörben.
  • 1-2 év gyakorlat
  • Rendelkezel CISA, CISM, ITIL vagy PMP minősítéssel? Nálunk is előnyödre válhat!

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • összetartó csapat
  • kiszámítható jövő
  • versenyképes alapbér
  • színes juttatási csomag
  • office napokon élvezheted a kreatív tevékenységre alkalmas munkakörülményeket „A” kategóriás irodaházunkban, nagy személyes terekkel, zöld erkélyekkel.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest