IT biztonsági üzemeltető munkatárs (Budapest)

Téged keresünk, ha a villamosenergia-iparban kamatoztatnád az IT tudásodat és szeretnél olyan komplex rendszerek üzemeltetésében részt venni, amiket Magyarországon csak a villamosenergia rendszerirányítónál találsz meg. Légy nyitott ránk, nem fogod megbánni! Erősítsd a MAVIR IT csapatát. Hozd be az új ötleteidet és valósítsuk meg együtt! Éljük meg a sikereket közösen!

A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. Infrastruktúra fejlesztési és üzemeltetési osztályra (IFO) munkatársat keres az alábbi pozícióba:

IT biztonsági üzemeltető munkatárs

FELADATOK:

  • IT biztonsági rendszerek (e-mail és webes tartalomszűrő rendszerek, sandbox és IPS/IDS rendszerek) napi szintű üzemeltetése és folyamatos hangolása
  • Új vagy rekonstrukció alá vont IT biztonsági rendszerek bevezetésének támogatása
  • Az IT biztonsági rendszerek által rögzített események kivizsgálásában, IT biztonsági incidensek kezelésében történő részvétel

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel vagy szakirányú végzettséggel rendelkezel és 2-3 éves IT biztonsági tapasztalatod van nagy vállalati környezetben
  • Ismered az e-mail és webes tartalomszűrő, IPS/IDS, SIEM rendszereket
  • Hálózati- és hálózatbiztonsági ismeretekkel rendelkezel
  • Nyitott vagy új védelmi megoldások, technológiák megismerésére és alkalmazására
  • Aktív az angol nyelvtudásod

ELŐNNYEL INDULSZ, HA:

  • 1-2 év tapasztalatod van IT biztonsági incidens kezelésben
  • Ismered a Symantec biztonsági megoldásokat (tartalomszűrő rendszerek, DLP)
  • Palo Alto, Check Point, Cisco NGFW tűzfalak ismeretekkel rendelkezel
  • SIEM, WAF és PAM/PUM/PSM megoldásokat is ismered
  • Konténerizált környezetek védelmét megvalósító megoldásokkal is találkoztál már
  • Releváns IT biztonsági vizsgákkal, gyártói minősítésekkel rendelkezel
  • Van „B” kategóriás jogosítványod

KÉSZSÉGEK:

  • Megbízható, önálló munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás,
  • Udvarias, ügyfélorientált szemlélet, tanulási készség,
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség,
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság,
  • Hatékony munkavégzés csapatban

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér,
  • Rugalmas munkaidő és nagy arányú home office lehetőség,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
  • Versenyképes bérezés,
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
  • Ha szeretsz sportolni, akkor a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Az álláshirdetésre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest