IT hálózati technikus (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem
Kancellária, Informatikai Igazgatóság

IT hálózati technikus

munkatársat keres

Feladatok

Az egyetemi kommunikációs hálózat napi üzemeltetése, ütemezett karbantartások elvégzése. Kapcsolattartás az ügyféltámogatással és a felhasználókkal:

  • felhordó hálózati eszközök szükség szerinti konfigurálása, működésük biztosítása
  • L1 szintű kapcsolatok kezelése
  • a hardver hibák elhárítása
  • kapcsolattartás a gerinchálózatot üzemeltető kollégákkal
  • segítségnyújtás az ügyféltámogatás részére
  • a központi egyetemi informatikai szolgáltatásokkal kapcsolatos igények kiszolgálása
  • felhasználói útmutatók készítése
  • ügyféltámogatás részére tananyagok készítése
  • belső oktatások megtartása
  • strukturált hálózat működésének fenntartásához szükséges kellékanyagok, alkatrészek raktárrendszerű kezelése, javaslattétel ezek beszerzésére
  • a kiszolgált területeken felszabaduló informatikai eszközök újrahasznosítására, selejtezésére javaslattétel

Elvárások

  • középfokú végzettség (középiskola/gimnázium)
  • gyakorlott szintű hálózat-, hardver-, Linux, informatikai, rendszergazdai, MS Office ismeret
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • önálló, csapatmunkára nyitott, együttműködő, ügyfélközpontú személyiség
  • rugalmasság
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • jó/kiváló kommunikációs, szervező, kapcsolatteremtő, elemző készség
  • támogató, probléma megoldására törekvő munkavégzés
  • logikus, strukturált, stratégiai gondolkodásmód, komplex látásmód, rendszer- illetve projektszemlélet
  • monotonitástűrés, stressztűrés
  • tanulás és fejlődés iránti elkötelezettség, nyitottság technikai fejlődés iránt

Előnyök

  • felsőfokú informatikai végzettség, vagy középfokú végzettség és folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok, vagy középfokú végzettség és informatikai szakképesítés
  • angol nyelvből legalább középfokú, legalább társalgási szintű nyelvtudás
  • Windows operációs rendszer ismeret
  • programozási ismeretek
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

1053 Budapest Kecskeméti utca 10-12., valamint az ELTE budapesti telephelyei

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • motivációs levél
  • iskolai végzettség(ek)et, szakképzettség(ek)et tanúsító okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” –nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le
  • sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem mint álláspályázatot hirdető az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalon található Adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli. Az egyetem munkatársai és vezetői kizárólag munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, és csak az ahhoz szükséges mértékben férhetnek hozzá, illetve kezelhetik a pályázó személyes adatait. Az álláspályázat elbírálása során eljáró testületben esetenként külső tag is részt vehet. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az Adatkezelési tájékoztatóban talál részletes tájékoztatást. A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest